9. GABRIN MOUNTAIN BIKE MARATON

Datum objave: 28. 9. 2016.

9. GABRIN MOUNTAIN BIKE MARATON – VODICE 2016

9-gabrin

Datum utrke: 09. listopad 2016. g.

Vrsta utrke: Rekreativni brdsko-biciklistički maraton u znak sjećanja na biciklista BBK Orlovog kruga Gabrijela Skočića i njegove prijatelje vatrogasce koji su hrabro i tragično poginuli kao članovi DVD Vodice gaseći požar na otoku Kornat 2007. godine.
Format utrke: XCM
Staza: Kružna staza: 17,5 km Visinska razlika: 232 m
Najniža točka: 22 m Najviša točka: 90 m

Start: Start utrke je na Obali Matice hrvatske (kod bunara) u 12:00 sati. Start je zajednički pod pratnjom motora (zatvorena vožnja), u koloni do vatrogasnog doma gdje i službeno kreće utrka po kategorijama.

Kategorije:
1. Rekreativci 1 krug – 17,5 km
2. Žene 1 krug – 17,5 km
3. Sport 2 kruga – 35 km

NAPOMENA: Minimalna dobna granica za maraton je 16 godina

Startnina: Za maraton nema startnine

Prijave:
– putem obrasca obrasca na www.xczld.info
– podjela startnih brojeva u caffe baru Sunčani sat na dan utrke od 10.30 do 11.30 sati

Informacije i osobe za kontakt :
Facebook 
– info@orlovkrug.hr
– IVICA MESARIĆ (predsjednik kluba) 095 501 1111
– JOŠKO FRŽOP 098 337 458
– GORAN GRBELJA 095 5821 383

Nagrade:
Pehari za prva tri mjesta svake kategorije

Opći propisi:
Za utrku vrijedi MTB tehnički pravilnik HBS-a i UCI MTB pravilnik.
Vozači voze na vlastitu odgovornost.
Organizator ne snosi odgovornost za djela učinjena od strane vozača prema trećim osobama.
Utrka se vozi bez obzira na vremenske uvjete.

Program:
Svečano proglašenje pobjednika i ručak za sve sudionike u krugu Vatrogasnog doma Vodice

gabrain_2016_visinski

KARTA STAZE 

gabrain_2016_karta



 

PRIJAVE

    Vaše ime i prezime:

    Godina rođenja:

    Spol:
    MuškoŽensko

    Kategorija:
    SportRekreacijaŽene

    Klub ili mjesto:

    E-mail:

    Kontakt mobitel:

    [recaptcha]

    LISTA PRIJAVLJENIH

    Branko Kusovac
    1989
    Muško
    Sport
    MTB Team ZGodni
    Slavko Mičić
    1977
    Muško
    Rekreacija
    DVD VODICE
    Kristijan grabic
    1981
    Muško
    Sport
    BBK ORLOV KRUG
    Žarko Perković
    1977
    Muško
    Rekreacija
    Bk Timun
    Ivica Prgin
    1976
    Muško
    Rekreacija
    BK Fortica
    Ante Klarić
    1959
    Muško
    Rekreacija
    Fortica ŠIBENIK
    Danijel Tadic
    1983
    Muško
    Sport
    BK Crikvenica
    Roko Roca
    1978
    Muško
    Sport
    BBK Orlov krug
    Bepo Poljicak
    1977
    Muško
    Sport
    BBK Orlov krug
    Grgo Franin
    1972
    Muško
    Sport
    BBK Orlov krug
    Tanja Barišić
    1987
    Žensko
    Žene
    BBK Orlov krug
    Silvija Orlović
    1983
    Žensko
    Žene
    BK Aks
    DARIO ŠTOKIĆ
    1981
    Muško
    Sport
    BBK SENJ
    Mate Miletić
    1999
    Muško
    Rekreacija
    BK Aks
    Antonio Vidović
    1988
    Muško
    Sport
    BK Primosten
    Sandi Bajramagić
    1972
    Muško
    Rekreacija
    BK NoSTress
    Karmen Skiljic
    2001
    Žensko
    Žene
    BBK Pakostane
    Marko Nemčić
    1987
    Muško
    Rekreacija
    Šibenik
    Ana Kokić
    1979
    Žensko
    Žene
    Šibenik
    Ivica Nemčić
    1980
    Muško
    Rekreacija
    Šibenik
    Goran Jakovljević
    1967
    Muško
    Rekreacija
    Bk Faust Vrančić
    Vice Vulin
    1991
    Muško
    Rekreacija
    BBK PAKOŠTANE
    Krešimir Bilić
    1976
    Muško
    Rekreacija
    BK Fortica
    antonio jurlina
    2000
    Muško
    Rekreacija
    orlov krug vodice
    Ivan Marin
    1982
    Muško
    Rekreacija
    Bk Timun
    Marko Feković
    1969
    Muško
    Sport
    BBK Orlov krug
    Tomislav Zrilić
    1967
    Muško
    Sport
    BBK Pakostane
    Bruno Jelinčić
    2000
    Muško
    Rekreacija
    BK Vlaji Sinj
    Ivan Rukavina
    1978
    Muško
    Sport
    BBK Senj
    Ivica Zenić
    1960
    Muško
    Rekreacija
    BK Faust Vrančić
    Tomislav Staničić
    1981
    Muško
    Sport
    Dinarske staze
    Damir tomljanovic
    1978
    Muško
    Rekreacija
    Senj
    Joško Vrljičak
    1986
    Muško
    Rekreacija
    BBK Orlov krug
    Ivica Ivanović
    1967
    Muško
    Rekreacija
    BBK Pakoštane
    Davor Lopav
    1992
    Muško
    Sport
    Bbk Senj
    Marko Fero
    1992
    Muško
    Rekreacija
    Senj
    Vinko Rubinjoni
    1955
    Muško
    Sport
    BK KAIROS
    Antonio Ivas
    1986
    Muško
    Rekreacija
    BBK Orlov krig Vodice
    Tomislav Pusic
    1999
    Muško
    Sport
    Bk Timun
    Aleksandar Baric
    1973
    Muško
    Rekreacija
    ..
    Aris Mikulandra
    1969
    Muško
    Rekreacija
    ..
    Dea Stamatovic
    1987
    Žensko
    Žene
    Bk NoStress
    Matija Pavlović
    2000
    Muško
    Rekreacija
    BBK Pakoštane
    Tereza Marasović
    1981
    Žensko
    Žene
    Timun
    Daniel Josef Dujmovic
    1967
    Muško
    Rekreacija
    BK Primosten
    Blaž Nižić
    1985
    Muško
    Rekreacija
    BK Primošten
    Ante Bolanča
    1981
    Muško
    Rekreacija
    bk Primosten
    Ante Šarlija
    1983
    Muško
    Rekreacija
    Zadar
    Gordan Periša
    1973
    Muško
    Sport
    Bk Fortica
    Ivan Brcic
    1987
    Muško
    Sport
    BK Kamesnica
    Damir Aljinovic
    1985
    Muško
    Rekreacija
    Bbk Pakostane
    zdravko resman
    1968
    Muško
    Rekreacija
    kkj jastrebarsko
    Antonio Barišić
    1976
    Muško
    Sport
    BBK Orlov krug
    Davor Krezić
    1991
    Muško
    Sport
    BK NoStress
    Marko Pehar
    1989
    Muško
    Sport
    BK Adrion Oros
    Zvonimir Ćuk
    1989
    Muško
    Sport
    BK Adrion Oros Knin
    Danijel Pitteroff
    1978
    Muško
    Sport
    MSB Zagreb
    Branimir Ergić
    1977
    Muško
    Rekreacija
    DVD Vodice
    Zoran Krstekanić
    1966
    Muško
    Sport
    MSB Zagreb
    Zoran Krstekanić
    1966
    Muško
    Rekreacija
    MSB Zagreb
    Milivoj Berač
    1977
    Muško
    Rekreacija
    BK Fortica
    TEREZA BERAČ
    2001
    Žensko
    Žene
    BK JURAJ DALMATINAC
    Karlo Benko
    1987
    Muško
    Rekreacija
    Ind, Raslina
    Dario Vranješ
    1998
    Muško
    Rekreacija
    Bk Kairos
    Davor Morožin
    1982
    Muško
    Rekreacija
    Bbk Pakoštane
    ANTE ŠPRLJAN
    1978
    Muško
    Sport
    BBK ORLOV KRUG
    Robert Orlovic
    2000
    Muško
    Rekreacija
    Bk Aks
    carlo petković
    1991
    Muško
    Sport
    bbk orlov krug vodice
    Kristijan Miletić
    1979
    Muško
    Rekreacija
    Bk Aks
    Tino Bašić
    1996
    Muško
    Rekreacija
    Bk Kamešnica
    Tomislav Bilać
    1980
    Muško
    Rekreacija
    Bk Aks
    Ivan Bašić
    1971
    Muško
    Sport
    Bk Kamešnica
    Daniel Gluhak
    1993
    Muško
    Sport
    Zagreb
    Filip Barac
    1999
    Muško
    Rekreacija
    BK Kairos
    Nenad Keč
    1973
    Muško
    Sport
    Strka
    Roko Fržop
    2000
    Muško
    Sport
    BBK Orlov krug
    Melvin Barešić
    1980
    Muško
    Rekreacija
    BBK Pakoštane
    Roko Pavlinušić
    1993
    Muško
    Sport
    BK Kamešnica / Singer Racing Team
    Denis Cvjetković
    1959
    Muško
    Sport
    BK Faros
    Vijeko Fantina
    2001
    Muško
    Rekreacija
    bbk orlov krug
    Romeo Fantina
    1969
    Muško
    Sport
    Zadar
    Zoran Teur
    1966
    Muško
    Sport
    BK NoSTress
    Ivan Kurtov
    1986
    Muško
    Sport
    BBK Pakostane
    Dario Orlović
    1978
    Muško
    Rekreacija
    BK Aks
    denis cala
    1970
    Muško
    Rekreacija
    bk faust vrancic
    Dragan Nevistić
    1972
    Muško
    Sport
    BK Kairos Trogir
    Nikolina Samirić
    2001
    Žensko
    Žene
    Bk Aks
    Joško Fržop
    1969
    Muško
    Sport
    BBK Orlov krug
    Matija Španja
    2001
    Muško
    Rekreacija
    BBK ORLOV KRUG
    Ante Perica
    1991
    Muško
    Rekreacija
    Bk Aks
    Saša Nikić
    1965
    Muško
    Sport
    BK Faros
    Goran Vučica
    1965
    Muško
    Sport
    BK Faros
    Srđa Uzelac
    1965
    Muško
    Sport
    BK Faros
    Mirko Božić
    1983
    Muško
    Sport
    BK Faros
    Nikola Knežević
    1981
    Muško
    Sport
    bbk orlov krug
    Hrvoje Tomljanović
    1982
    Muško
    Sport
    MSB Zagreb
    Hrvoje Tomljanović
    1982
    Muško
    Sport
    MSB Zagreb
    Toni Studeny
    1978
    Muško
    Sport
    MSB ZAGREB
    Šime Bilan
    2001
    Muško
    Rekreacija
    BBK Orlov Krug
    Mirko Bura
    1970
    Muško
    Rekreacija
    Bk Faust Vrančić
    Hrvoje Erjavec
    1990
    Muško
    Rekreacija
    Zagreb
    Žana Živaljić
    1984
    Žensko
    Žene
    Vodice
    Marijana Nakić
    1978
    Žensko
    Žene
    Šibenik
    Maja Skočić
    1990
    Žensko
    Žene
    Vodice
    Nikolina Crljenak
    1985
    Žensko
    Žene
    Vodice
    Marijana Šimić
    1971
    Žensko
    Žene
    Šibenik
    Milan Šimić
    1969
    Muško
    Rekreacija
    Fortica
    Mario Guteša
    1994
    Muško
    Rekreacija
    Bk Kairos
    Rajko Novak
    1969
    Muško
    Sport
    Calcit Bike Team
    Tomislav Mijatovic
    1980
    Muško
    Sport
    Cornaro Hotel Racing
    Tina Papić
    1983
    Žensko
    Žene
    BK Kairos
    Nikola Svilan
    1980
    Muško
    Sport
    BK Kairos
    Nino Ninić
    1997
    Muško
    Rekreacija
    BK Faust Vrančić
    Božena Ninić
    1974
    Žensko
    Žene
    BK Faust Vrančić
    Dejan Ninić
    1970
    Muško
    Rekreacija
    BK Faust Vrančić
    Maja Ena Ljuba
    1985
    Žensko
    Žene
    Bk Faust Vrančić
    Jakov Lopatni
    1983
    Muško
    Sport
    BBK Orlov krug
    Antonio Radaš
    2000
    Muško
    Rekreacija
    Šibenik
    Krešimir Palinić
    1983
    Muško
    Rekreacija
    BK Faust Vrančić
    Gordan Keršin
    1971
    Muško
    Rekreacija
    Mtb Heritage hotel Chersin
    Damir Senecic
    1968
    Muško
    Sport
    BK Faust Vrančić
    Stipe Latin
    2001
    Muško
    Rekreacija
    BBK Orlov krug
    Marko Radalj
    1969
    Muško
    Rekreacija
    BK Biokovo
    Leo Baleta
    1987
    Muško
    Sport
    Bk Kairos
    frane iljadica
    1997
    Muško
    Rekreacija
    bk fortica
    Antonio Skočić
    1976
    Muško
    Rekreacija
    Vodice
    Ante Marić
    1979
    Muško
    Sport
    Bk Faust Vrančić
    Dario Radosevic
    1987
    Muško
    Sport
    Sibenik
    Stipe lovric
    1987
    Muško
    Sport
    Zablace
    Josip juric
    1994
    Muško
    Sport
    Primosten
    Ivica Babačić
    1986
    Muško
    Rekreacija
    bk Primošten
    Jure Škiljić
    1978
    Muško
    Sport
    Bbk Pakoštane
    Ante Bogdan
    1981
    Muško
    Sport
    BK Primošten
    Ante Bogdan
    1981
    Muško
    Sport
    BK Primošten
    Mate Rajcic
    1975
    Muško
    Rekreacija
    0
    Kristijan Budimir
    1999
    Muško
    Rekreacija
    Bk fortica
    Dragan Jelinčić
    1973
    Muško
    Sport
    BK Vlaji Sinj
    Marko Juričev-Barbin
    1976
    Muško
    Rekreacija
    Vodice
    Matija Orlović
    2001
    Žensko
    Rekreacija
    BK Aks
    Ivan Brčić
    1992
    Muško
    Rekreacija
    Bk Aks
    Dragan Nevistić
    1972
    Muško
    Sport
    BK Kairos Trogir
    Zlatko Spahija
    1976
    Muško
    Sport
    BBK Orlov krug
    Joško Jurin
    1981
    Muško
    Rekreacija
    Bk Primošten
    Oliver Bura
    1974
    Muško
    Rekreacija
    Bilice
    Stipe Palinic
    1989
    Muško
    Rekreacija
    Bk Faust Vrancic
    Josip Toljan
    1996
    Muško
    Sport
    BBK Orlov krug
    Stipe Baranović
    1974
    Muško
    Rekreacija
    Bk Fortica