Rezultati VIII. kola

Datum objave: 14. 2. 2016.

Rezultati VIII. kola Rekreativne XC zimske lige u Dalmaciji “XCM Dalmatinka”, Primošten 14.02.2015., BK Primošten

Rekreativna kategorija ŽENE

      
PoredakNat brojIme i prezimeGodišteKlubVrijeme
134Sabina Rzepka1986BK Primošten01:22:17
230Maja Ena Ljuba1985BK Faust Vrančić01:30:11
331Karmen Škiljić2001BBK Pakoštane01:37:40
429Nikolina Samirić2001BK Aks01:40:25
55Silvija Orlović1983BK Aks01:42:20
624Tina Papić1983BK Kairos01:49:30
713Danijela Dada Ljubić1978BK Primošten01:55:55
814Iva Radovčić1983BBK Orlov krug01:56:43
941Luciana Periša1980BK Fortica01:59:12
1025Dea Stamatović1987BK Timun02:03:00
1122Tereza Marasović1981BK Timun02:04:15
2Božena Ninić1974BK Faust VrančićDNF
4Marijana Šimić1971IndividualDNF
18Sandra Pintarić1979IndividualDNF

Rekreativna kategorija U20

PoredakNat brojIme i prezimeGodišteKlubVrijeme
1145Muhamed Liha1997BK Bihać01:09:32
2132Lorenzo Marenzi1998BK Fortica01:13:01
3114Josip Toljan1996BBK Orlov krug01:13:14
4168Ivan Krželj2000BK Livno01:13:26
5111Mate Miletić1999BK Aks01:14:54
6154Ivan Deronja2000BK Livno01:20:21
7128Kristijan Budimir1999BK Fortica01:35:54
8109Luka Perica1997BK Aks01:36:20
9108Branimir Savić1996BK Aks01:41:30
10105David Bara1999BK Faust Vrančić01:46:16
11166Vijeko Fantina2004BK Macaklin01:57:53
12117Stipe Latin2001BBK Orlov krug01:59:05
169Bruno Lugović2001BK PrimoštenDNF
102Nino Ninić1997BK Faust VrančićDSQ

Rekreativna kategorija 20 – 30

PoredakNat brojIme i prezimeGodišteKlubVrijeme
1228Carlo Petković1991BBK Orlov krug01:08:59
2201Tomislav Barešić1986BBK Orlov krug01:10:15
3239Ivan Brčić1987BK Vlaji Sinj01:13:14
4210Leo Baleta1987BK Kairos01:15:07
5277Haris Puškar1991Individual01:18:15
6200Ante Perica1991BK Aks01:18:31
7204Marko Pehar1989BK Adrion Oros01:21:17
8250Danijel Tot1986BK Faust Vrančić01:22:06
9211Jurica Rakić1986BBK Orlov krug01:22:11
10235Stipe Palinić1989Individual01:23:24
11202Vice Vulin1991BBK Pakoštane01:24:58
12203Ivica Babačić1986BK Primošten01:25:23
13221Filip Bolanča1989BK Primošten01:26:07
14218Ivan Banović1988BK Konavle01:27:02
15279Vladimir Budim1986Individual01:33:40
16207Krešimir Bilać1985BK Aks01:37:03
17208Mate Grgas Bile1985BK Fortica01:41:11
18281Josip Škugor1993Individual01:44:52
19209Blaž Nižić1985BK Primošten01:46:30

Rekreativna kategorija 30 – 40

PoredakNat brojIme i prezimeGodišteKlubVrijeme
1337Marko Fržop1979BK Faust Vrančić01:06:12
2368Tonko Juras1981BBK Orlov krug01:06:13
3333Marin Pejdo1978BK Zadar01:09:06
4325Dženis Čanjevac1979BK Orlov krug01:09:37
5380Antonio Barišić1976BBK Orlov krug01:11:16
6308Jure Škiljić1978BBK Pakoštane01:15:31
7312Kristijan Grabić1981BBK Orlov krug01:15:38
8332Zlatko Spahija1976BBK Orlov krug01:15:57
9397Bojan Karanović1978BK Faust Vrančić01:17:02
10305Goran Bošković1982BK Konavle01:17:27
11324Dino Belakušić1980BK Fortica01:19:20
12361Roko Roca1978BBK Orlov krug01:19:28
13331Marin Zorica1984BBK Pakoštane01:20:12
14302Ante Marić1979BK Faust Vrančić01:20:47
15318Bepo Poljičak1977BBK Orlov krug01:21:08
16311Ivan Putnik1979BK Kairos01:22:51
17316Ivica Deronja1980BK Adrion Oros01:23:56
18307Tomislav Bilać1980BK Aks01:24:30
19321Ivan Dubravica1982BK Aks01:24:50
20315Tomislav Staničić1981Dinarske staze01:25:02
213311Jakov Lopatni1983BBK Orlov krug01:29:26
22349Žarko Perković1977BK Timun01:35:42
23327Krešimir Bilić1976BK Fortica01:36:30
243306Tomislav Petković1977Individual01:38:18
25309Melvin Barešić1980BBK Pakoštane01:38:28
26378Željko Jukić1979Dinarske staze01:40:00
27356Nush Paljuca1980BK Kairos01:44:02
28323Dario Orlović1978BK Aks01:45:13
29398Ivan Marin1982BK Timun01:45:56
30383Filip Sinovčić1976BK Timun01:46:42
313314Ivica Prgin1976Individual01:52:47
369Vedran Vrebac1981BK ForticaDNF
390Nikola Svilan1980BK KairosDNS

Rekreativna kategorija 40+

PoredakNat brojIme i prezimeGodišteKlubVrijeme
1448Dragan Jelinčić1973BK Vlaji Sinj01:13:20
2417Joško Fržop1969BBK Orlov krug01:14:03
3446Dragan Nevistić1972BK Kairos01:15:53
4404Dario Čondrić1971BK Konavle01:17:20
5480Vjekoslav Juričin1974BBK Pakoštane01:18:35
6441Ivan Bašić1971BK Vlaji Sinj01:18:45
7421Damir Senečić1968BK Faust Vrančić01:20:13
8474Romeo Fantina1969BK Macaklin01:20:42
9443Ante Saratlija1964BBK Orlov krug01:22:01
10432Goran Jakovljević1967BK Faust Vrančić01:22:50
11403Grgo Franin Pečarica1972BBK Orlov krug01:22:57
12431Mate Rajčić1975Individual01:23:02
13412Marin Perković1973BK Konavle01:27:40
14401Gordan Periša1973BK Fortica01:28:04
15413Marko Radalj1969BK Makarska01:32:13
16453Ivica Zenić1960BK Faust Vrančić01:32:26
17438Saša Nikić1965BK Faros01:35:10
18433Stanislav Pavlaković1964BK Faust Vrančić01:36:10
19437Goran Vučica1964BK Faros01:38:17
20400Mišel Krpeta1971BBK Pakoštane01:38:28
21486Marin Šimić1970BK Makarska01:38:35
22458Stipe Dulibić1970BBK Orlov krug01:39:00
23429Mirko Bura1970BK Faust Vrančić01:39:54
24439Srđa Uzelac1965BK Faros01:43:26
25495Pavle Novak1972Individual01:45:17
26426Kristijan Friganović1969BK Adrion Oros01:45:42
27415Denis Čala1970BK Faust Vrančić01:46:21
28420Daniel Josef Dujmović1967BK Primošten01:47:35
29489Boris Mađor1958BK Pedala01:48:38
30472Luka Jakovljević1948BK Macaklin01:52:04
31487Djura Tot1962BK Faust Vrančić01:59:22
32425Oliver Bura1974Individual02:00:29
33469Vinko Rubinjoni1955BK Kairos02:02:30
407Zvonko Krasić1968BK Adrion OrosDNF
414Dejan Ninić1970BK Faust VrančićDNF
4000Josip Troskot1974IndividualDNF